BEOGRAD - Sandra Partizan je na svom Fejsbuk profilu objavila dve fotografije. Uz fotografiju gde je u dresu FK Partizan je napisala "Obučena sam najlepše na svetu!", što je dovelo do sukoba i podela među njenim fanovima, jer veliki broj njih smatra da je "skinuta najlepše na svetu!". Mi objavljujemo obe fotke, pa vi procenite sami! :)
"Obučena sam najlepše na svetu!"
Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:
PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.